Hotel Pivovarská bašta***

Hotel Pivovarská bašta s minipivovarem se nachází na severním okraji města Vrchlabí na břehu Labe, v turistickém regionu Krkonoše. Minipivovar dodává pivo do restaurací v širokém okolí, především však zásobuje vlastní zařízení.

Hotel Pivovarská bašta - ubytování:

Tříhvězdičkový hotel a restaurant Pivovarská Bašta nabízí ubytování v 17 pokojích, vybavených koupelnou a toaletou. V některých pokojích a v přízemí hotelu a salonu se lze zdarma připojit k internetu. K parkování můžete využít přilehlé parkoviště pro osobní automobily i autobusy. 

Hotel Pivovarská bašta - minipivovar a restaurace:

Interiér restaurace je rozdělen do tří sálů, z nichž každý má svou osobitou atmosféru. Restaurace se chlubí kapacitou 70 míst, má velice příjemnou atmosféru, je možné využít i oddělený salonek s kapacitou 60 osob. V Restauraci i salonku je bezdrátové WIFI připojení k internetu zdarma. V pivnici je instalována varna. Rytířský sál je vybudován ve sklepení původní budovy. Při příjemném posezení v Rytířském sále vidí hosté prosklenými okny otevřené kvasné kádě, ležácké a stáčecí tanky, instalované v pivním sklepě. Kapacita pivovaru je 6 000 hl ročně. V minipivovaru jsou možné exkurze. Vyrábí se zde klasické české ležáky, které tvoří základ pivní nabídky, ale nebojí se zde také vyrábět další druhy speciálních piv. Pivo v lahvích a reklamní předměty je možno koupit v prodejně v minipivovaru.

Hotel Pivovarská bašta - ostatní služby:

Hotel nabízí kompletní konferenční služby včetně vybavení pro pořádání konferencí a seminářů.

Hotel Pivovarská bašta - okolí:

Pro strávení dovolené je Vrchlabí ideálním východiskem na výlety po horských hřebenech či vyjížďkami na horských kolech, Vrchlabí představuje ideální zázemí. Vrchlabí i jeho okolí nabízí širokou škálu možností pro strávení aktivní letní dovolené - turistika, vodních sporty, cykloturistika a horská turistika (individuální či hromadná), tenis, projížďky na koni, jízdu na bobové dráze...

Po celý rok Vrchlabí nabízí bohatý kulturní program v podobě koncertů, výstav, diskoték, návštěvy kina, soutěžní a zábavné akce, jako jsou třeba Krkonošské pivní slavnosti (vždy druhou sobotu v měsíci srpnu), Folklorní slavnosti, Pohádkový jarmark,... 

mail

Vrchlabí

Horská 198, Vrchlabí, 543 02

Telefon:+420 499 421 272
E-mail:bastavrchlabi@seznam.cz
Web:www.pivovarskabasta.cz

Vybavení

pokoj s vanou / sprchou
pokoj s WC
TV na pokoji
TV ve společenské místnosti
WiFi
konferenční místnost
zahrada, terasa
vybavení pro školení
taneční parket
dětské hřiště / dětský koutek
parkoviště
parkoviště
parkoviště pro autobusy
zvířata akceptována
bezbariérový přístup
trezor

Doplňkové služby

snídaně
polopenze
plná penze
praní, žehlení
konferenční služby

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 34
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 17
load